11507.
Beendet 384. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD
Kő Pál (1941-2020) - Iskolás lány. Festett akril. Jelzett, kis kopásokkal. m: 41,5 cm / Schoolgirl. Painted acryl. 41,5 cm