Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2261764
11512
384
Sculptures, statuettes, plaques
Műgyanta termékenység istennő szobor, m: 37,5 cm
2247919
11513
384
120000
Róna József: Kossuth Lajos mellszobra Festett gipsz szobor. Kossuth Lajos egyetlen életében róla mintázott mellszobrának eredetijét Róna József szobrászművész 1890. évben mintázta Turin-ban vörös viaszba. A jelen gipsz szobor ez után a minta után készült. m: 30 cm Sérülésekkel.
2287331
11514
384
2 db faragott, festett fa elefánt figura. m: 15 cm, m: 10 cm 2287356
11515
384
2 db elefántos faragott fa füstölőtartó, egy isten figura. m: 8 cm, 10 cm
2287358
11516
384
XIX. sz. bokály. Mázas cserép, kézzel festett 19 cm 2288078
11517
384
Asszony a kisdeddel barokk stílusú faragott fa szobor. Lakkozott. m: 26 cm 2288074
11518
384
Runggaldiere: Asszony gyermekével barokk stílusú faragott fa szobor. Kézzel festett, jelzett. m: 21 cm 2288066
11519
384
Lámpásos ember. Faragott fa, jelzett, 30 cm
2288086
11520
384
Bacchus barokk stílusú faragott fa szobor. Jelzett, sérüléssel. 20 cm 2288084
11521
384
Achatit barokk stílusú faragott fa szobor. Jelzett, sérült. 22 cm 2288082
11522
384
Bruder Straubinger viasz szobor, kis sérüléssel 33 cm 2288269
11523
384
Jelzés nélkül: Késes ember. Faragott fa. 20x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF