Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2281167
11487
384
Sculptures, statuettes, plaques
Nagy méretű afrikai faragott fa szobor, m: 69 cm
2281183
11488
384
Oroszlánon lovagló istennő. Nagy méretű, keményfa faragott szobor. Jelzett. Repedéssel 40 cm
2292755
11489
384
Gipsz jézus portré, ovális keretben, kereten repedés, hátulján ajándékozási sorokkal, d: 11,5 cm
2292572
11490
384
3400
SA jelzéssel: Áldást osztó püspök. Réz dombormű, sérülésekkel. d: 31 cm 2221152
11491
384
14000
Bors István (1938-2003): Kis pieta. Bronz, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm, h: 8 cm. Irodalom: Géger Melinda: Archaizmusok. Bors István szobrászművész letéti hagyatéka a Rippl-Rónai Múzeumban. A Kaposvári Rippl-Rónai Múzeum Közleményei. 01: 315-332. Kaposvár, 2013. 2290473
11492
384
Vízhordó, faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 34 cm
2288418
11494
384
Petőfi Sándor fém szobor, gipsz betéttel. "Boldogtalan voltam egész életemben" felirattal. 15 cm 2025926
11495
384
Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm
2288431
11496
384
Arató parasztok. Fém dombormű fa keretben. Jelzés nélkül. 42x12 cm 2288429
11497
384
Mulatozó zenészek dísztál, öntöttvas, jelzés nélkül d:34 cm 2256351
11498
384
Faragott fa buddha-szobor, m: 20,5 cm
2275164
11499
384
9500
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzés nélkül, m: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF