Gläser Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2225694
11299
383
Glass-objects
Lila üvegváza, szélén apró karcolásokkal, m: 30,5 cm
2277473
11300
383
Glass-objects
2 db szív alakú, színes hutaüveg hamutál, kis kopásnyomokkal, karcolásokkal, 12x11 cm 2284495
11301
383
Glass-objects
Üveg hamutál, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, m: 3 cm, d: 4,5 cm
2283941
11302
383
Glass-objects
Üveg demizson, hibátlan, m: 30,5 cm
2282734
11303
383
Glass-objects
Art deco hamutál, 18x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF