Gläser Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2285895
11239
383
15000
Glass-objects
XIX. sz. Dísz kehely, váza. Aranyozott mitológiai jelenettel. Formába öntött, kézzel festett, kopásokkal. m: 19,5 cm
2285869
11240
383
Glass-objects
cca 1900 2 db emlékpohár. Bécs, Ragusa / Vienna, Ragaz, Kézzel festett, jelzett, kis kopással,. m: 9 cm, 10 cm
2285886
11241
383
Glass-objects
XIX. sz. vége Váza. Fújt, anyagában színezett, zománcfestett. Kis kopásokkal. m: 30 cm
2285888
11242
383
Glass-objects
Lötz üvegváza. Piros, fekete, anyagában színezett. hibátlan. m: 15 cm 2285883
11243
383
Glass-objects
Art deco italos készlet. 6 + 1 db Formába öntött, anyagában színezett, kis lepattanással 2217779
11244
383
Glass-objects
Gyertyatartó párban, Val St. Lambert jelzéssel, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm
2261338
11245
383
Glass-objects
Cristal Nancy France üveg bonbonos doboz, kopásnyomokkal, d: 13 cm
2283790
11246
383
Glass-objects
Tejüveg bonbonier, matricás, jelzés nélkül, egészen kis csorbával, m: 22 cm, d: 13 cm
2283621
11247
383
Glass-objects
No. 4711 (4711 Eau de Cologne) Legfinomabb Ó-levendula nagyméretű parfümös/kölnis üveg, üveg dugóval, kopott címkével, a száján csorbával, m: 21 cm, dugó: 4 cm 2283717
11248
383
Glass-objects
"H. Kielhauser Graz" feliratú metszett üveg, dugóval, kis csorbával, m: 20 cm 2282725
11249
383
Glass-objects
Barackszínű szőlőmintás üveg tartó, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm, m: 15 cm
2281943
11250
383
Glass-objects
Virágmintás likőrös üveg, dugóval, hibátlan, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF