Gläser Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283891
11251
383
Glass-objects
Gallé jelzéssel virágmintás váza, többrétegű, apró kopásokkal, m: 20,5 cm 2232999
11252
383
2200
Glass-objects
Régi hálós szifon, hiányos, m: 35 cm 2258023
11253
383
Glass-objects
10 db régi üveg ( Réthy Béla labor Békéscsaba, Erényi Diana, Korona Kékítő Müller stb), kopásnyomokkal
2284124
11254
383
Glass-objects
Kézzel festett virágmintás üveg kiöntő, 4 db pohárral, egyiken csorbával, kopásnyomokkal, m: 11 és 23 cm 2284278
11255
383
Glass-objects
Muranói üveg gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, viaszmaradványokkal, m: 15 cm
2284412
11256
383
Glass-objects
2 db üvegpalack: Dreher-Haggenmacher + címeres Kristály, kopásnyomokkal, m: 29 és 34 cm
2231128
11257
383
Glass-objects
Jeges vödör, üveg, fém markolattal, apró kopásnyomokkal, h: 12 cm, d: 11,5 cm
2265405
11258
383
Glass-objects
2253831
11259
383
Glass-objects
Réz és üveg hal dísz. 25 cm 2253845
11260
383
Glass-objects
Üveg jégvödör kanállal 16 cm 2262012
11261
383
Glass-objects
Ólomkristály üveg váza, metszett, minimális csorbákkal, m: 26,5 cm
2262019
11262
383
Glass-objects
Ólomkristály üveg váza, metszett, apró csorbákkal, m: 20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF