Gläser

Zahl der Lose: 65

Gallé jelzéssel virágmintás váza, többrétegű, apró kopásokkal, m: 20,5 cm
11251.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi hálós szifon, hiányos, m: 35 cm
11252.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10 db régi üveg ( Réthy Béla labor Békéscsaba, Erényi Diana, Korona Kékítő Müller stb), kopásnyomokkal
11253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett virágmintás üveg kiöntő, 4 db pohárral, egyiken csorbával, kopásnyomokkal, m: 11 és 23 cm
11254.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Muranói üveg gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, viaszmaradványokkal, m: 15 cm
11255.

Rufpreis:
12 000 HUF

2 db üvegpalack: Dreher-Haggenmacher + címeres Kristály, kopásnyomokkal, m: 29 és 34 cm
11256.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jeges vödör, üveg, fém markolattal, apró kopásnyomokkal, h: 12 cm, d: 11,5 cm
11257.

Rufpreis:
1 600 HUF

11258.

Rufpreis:
12 000 HUF

Réz és üveg hal dísz. 25 cm
11259.

Réz és üveg hal dísz. 25 cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Üveg jégvödör kanállal 16 cm
11260.

Üveg jégvödör kanállal 16 cm

Rufpreis:
1 800 HUF

Ólomkristály üveg váza, metszett, minimális csorbákkal, m: 26,5 cm
11261.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ólomkristály üveg váza, metszett, apró csorbákkal, m: 20,5 cm
11262.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF