Gläser Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2210463
11275
383
Glass-objects
Metszett kristály váza, hamutál, és 2 db kínáló (ovális, háromlábú), apró csorbákkal, kopásokkal, hamutál d: 14 cm m: 5 cm, váza m: 20 cm, ovális kínáló: 11x19x11 cm, háromlábú kínáló: m: 10 cm, d: 17 cm
2266115
11276
383
Glass-objects
Fém fedeles üveg cukortartó, karcolásokkal, d: 12 cm, m: 7 cm
2265976
11277
383
Glass-objects
Kétrétegű ólomkristály hamutartó, 2 db, metszett, matricával jelzett, kopásnyomokkal, d: 7 cm 2264683
11278
383
Glass-objects
Waxine üveg tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, 24×16×8 cm 2257803
11279
383
Glass-objects
Anyagában színezett üveg asztali dísz, kis kopásnyomokkal, h: 16 cm 2265434
11280
383
Glass-objects
Átlátszó üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm 2281336
11281
383
Glass-objects
Üveg hal dísztárgy kis lepattanással a farkon. 36 cm
2277670
11282
383
Glass-objects
Christian Lacroix jelzéssel zöld üveg pohár, hámozott, kopásnyomokkal, m: 11 cm
2277696
11283
383
24000
Glass-objects
Lalique jelzéssel: Női torzó, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
2277722
11284
383
Glass-objects
Irizáló hutaüveg váza, lila szálas díszítéssel, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2277727
11285
383
22000
Glass-objects
Archimede Seguso jelzéssel buborékos hutaüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2277814
11286
383
24000
Glass-objects
Cenedese jelzéssel narancssárga hutaüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF