https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 219
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2115037
30777
380
0
3800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2184386
30778
380
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1932. "A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok" ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2- 2060198
30779
380
0
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2090888
30780
380
0
7000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem elő és hátlapja márványlapon, valamint jelzett Ag lemezplakett "BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZSÉGI TAKARÉKPÉNZTÁR R.T. TISZTVISELŐINEK SPORTEGYESÜLETE ELISMERÉSÜL - HOFFMANN RUDOLF ÚRNAK A SÍFUTÁSBAN ELÉRT KIVÁLÓ EREDMÉNYEIÉRT 1937" gravírozással T:1-,2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2132124
30781
380
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1932. "Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32", hátoldalán "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett, ezüstözött Br díjérem, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:3
Das Lot is nicht erreichbar
2114870
30782
380
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2 2154339
30783
380
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933. "AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933" jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2153730
30784
380
0
4200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET JUBILÁRIS ÉRME" 1913-1933 BSE" fém sportérem (59mm) és "LEITGIB JÁNOSNAK 25 éves közszolgálati jubileuma és 10 éves főtitkársága érdemei elismeréseül a.Budapest" Sport Egyesület" fém tábla (72x20mm) fekete márványtalapzaton (100x139x18mm) T:2-
Das Lot is nicht erreichbar
2131903
30785
380
0
9500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2154918
30786
380
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori - Emlékül KISOK 1933. ápr. 9." Br emlékplakett (64x100mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (36mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (31,5mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2055555
30787
380
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / B.B.T.E. Bridzs-csapatverseny 1933. I. díj" aranyozott Br díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti klubjelvényes tokban (63x42mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2184402
30788
380
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933. "Soroksári öreg leventék díja 1933" ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és "Sportlövész" ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse