https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 219
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2165107
30753
380
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött, peremen jelzett Br érem (40mm) T:2 2152291
30754
380
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2-
Das Lot is nicht erreichbar
2165686
30755
380
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Szabolcs vármegye Testnevelési Bizottsága / Levente verseny" Br díjérem füllel (29mm) T:2 ph. 2251026
30756
380
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Terézvárosi Tornaclub / Ép ész edzett testben él" kétoldalas, ezüstözött fém sport emlékérem (33mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2254854
30757
380
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel" aranyozott Br díjérem (39mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2132857
30758
380
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "Dunántúli Atlétikai Club" Br emlékplakett, zománcozott DAC címerrel, "PÁLYAVERSENY 1930.V.29." (36x52mm) T:2-
Das Lot is nicht erreichbar
2131750
30759
380
0
3400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "K.S.E. 50-ik mérkőzése alkalmával 1930." Br emlékplakett (60x40mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2131572
30760
380
0
3400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "KTK (Kiskunfélegyházi TK)" ezüstözött Br, labdarúgó sport emlékplakett, hátoldalon "Halapy Sándor eredményes titkári működéséért" gravírozással (37x54mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2142603
30761
380
0
7000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930" kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiment's Student Company / Parade Gymnastics 1930)" double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2131825
30762
380
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "Nyomdász Bajnokság 1930 / I." jelzett Ag díjérem, füllel, "HP" beütéssel (33x35mm/13.49g) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2215603
30763
380
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21" jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2154317
30764
380
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "T.A.M.C. versenyének emlékplakettje 1930 VII 27" Br kerékpáros érem (50mm) eredeti dobozában, a doboz tetején belül "ARKANZAS BUDAPEST IV VÁCZI UCCA 20" feliratú matrica T:2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse