Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2254861
30765
380
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye" kétoldalas, aranyozott Br díjérem (40mm) (4db, 2x évszámmal, 2x évszám nélkül) T:2
2254870
30766
380
4200
Numismatik
Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye 1930" kétoldalas, aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérem, mellszalagon (40mm) (3xklf) T:2 2254868
30767
380
4200
Numismatik
Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye" kétoldalas, aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérem, mellszalagon (40mm) (3xklf) T:2 2184420
30768
380
Numismatik
2085702
30769
380
4200
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
2117111
30770
380
4600
Numismatik
~1930-1940. Kerékpáros sport emlékérem, jelzetlen Ag, részben aranyozott, füllel, mellszalal, "HP" beütővel (27,63g/53x44mm) T:2 hátlapon karc 2165219
30771
380
Numismatik
1931. "Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph.
2154429
30772
380
Numismatik
1931. "D.S.C. síverseny 1931.II.8. I." ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2-
2132119
30773
380
Numismatik
1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2-
2085580
30774
380
Numismatik
2116649
30775
380
Numismatik
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Úszóverseny 1941. I." (50mm) T:1-,2 2063496
30776
380
Numismatik
Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF