Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 219

Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye" kétoldalas, aranyozott Br díjérem (40mm) (4db, 2x évszámmal, 2x évszám nélkül) T:2
30765.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye 1930" kétoldalas, aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérem, mellszalagon (40mm) (3xklf) T:2
30766.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye" kétoldalas, aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérem, mellszalagon (40mm) (3xklf) T:2
30767.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

30768.

Rufpreis:
5 000 HUF

Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
30769.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

30770.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1931. "Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph.
30771.

Rufpreis:
6 000 HUF

1931. "D.S.C. síverseny 1931.II.8. I." ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2-
30772.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2-
30773.

Rufpreis:
1 400 HUF

30774.

Rufpreis:
8 000 HUF

30775.

Rufpreis:
1 600 HUF

Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2
30776.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF