Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 271
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2132764
30973
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1928. "DR. DRÉHR IMRE SZÖVETSÉGI SERLEG" jelzett Ag labdarúgó sport díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (35mm/0.800/18,05g) T:2-
2131574
30974
376
Numismatik
1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2
2077182
30975
376
Numismatik
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés 2131761
30976
376
3200
Numismatik
1929. "MOVE Labdarúgó Szövetség / II. oszt. bajnok 1928/29." fülezett, ezüstözött Br díjérem (37mm) T:2-
2154395
30977
376
Numismatik
1929. Sport díjplakett, második helyezett számára "M.L.T.C. (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas, gravírozott Br plakett (51x31mm) T:2 patina
2165811
30978
376
Numismatik
1929-1935. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Ózdi Vasgyári Testgyakorlók Köre 1909 / II. díj" ezüstözött Br labdarúgó díjérem T:2-
2132857
30979
376
Numismatik
1930. "Dunántúli Atlétikai Club" Br emlékplakett, zománcozott DAC címerrel, "PÁLYAVERSENY 1930.V.29." (36x52mm) T:2-
2131750
30980
376
3400
Numismatik
1930. "K.S.E. 50-ik mérkőzése alkalmával 1930." Br emlékplakett (60x40mm) T:2
2131572
30981
376
3400
Numismatik
1930. "KTK (Kiskunfélegyházi TK)" ezüstözött Br, labdarúgó sport emlékplakett, hátoldalon "Halapy Sándor eredményes titkári működéséért" gravírozással (37x54mm) T:2
2142603
30982
376
Numismatik
2131825
30983
376
Numismatik
1930. "Nyomdász Bajnokság 1930 / I." jelzett Ag díjérem, füllel, "HP" beütéssel (33x35mm/13.49g) T:1-,2
2215603
30984
376
Numismatik
1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21" jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF