Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 271
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2152291
30901
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2165107
30902
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött, peremen jelzett Br érem (40mm) T:2
2055555
30903
376
Numismatik
2165358
30904
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Br díjérem, hátoldalon gravírozva "VI. O.R.T. Céllövő v. 1934. VII." (36,5mm) T:1-,2 patina 2191043
30905
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XIV. O. Ten. V. Egyes III." Br díjérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (51mm) T:2
2208646
30906
376
Numismatik
2165978
30907
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok III. hely Leventeverseny 1936." Br díjérem füllel (40mm) T:2
2155862
30908
376
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina
2063554
30909
376
7500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Sí Szövetség 1913-1938" Br plakett, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (79x63mm) T:1-,2
2153753
30910
376
6500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1937 "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS" valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina 2208876
30911
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Ferencz Városi Torna Club" ezüstözött Br díjérem (40mm) + "Magyar Úszó Egyesület 1893 / 50 év a sport szolgálatlában 1893-1943" ezüstözött Br emlékérem (33x33mm) T:2 2154138
30912
376
7500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "MAGYAR SÍ SZÖVETSÉG 1913-1938 / M. S. Sz. I. FÉNYKÉP KIÁLLITÁSA EMLÉKEZETÉRE 1941" Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (49x40mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF