Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 271

30901.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött, peremen jelzett Br érem (40mm) T:2
30902.

Rufpreis:
2 000 HUF

30903.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Br díjérem, hátoldalon gravírozva "VI. O.R.T. Céllövő v. 1934. VII." (36,5mm) T:1-,2 patina
30904.

Rufpreis:
1 800 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XIV. O. Ten. V. Egyes III." Br díjérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30905.

Rufpreis:
2 000 HUF

30906.

Rufpreis:
1 400 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok III. hely Leventeverseny 1936." Br díjérem füllel (40mm) T:2
30907.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina
30908.

Rufpreis:
12 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Sí Szövetség 1913-1938" Br plakett, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (79x63mm) T:1-,2
30909.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

30910.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Ferencz Városi Torna Club" ezüstözött Br díjérem (40mm) + "Magyar Úszó Egyesület 1893 / 50 év a sport szolgálatlában 1893-1943" ezüstözött Br emlékérem (33x33mm) T:2
30911.

Rufpreis:
1 400 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1941. "MAGYAR SÍ SZÖVETSÉG 1913-1938 / M. S. Sz. I. FÉNYKÉP KIÁLLITÁSA EMLÉKEZETÉRE 1941" Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (49x40mm) T:2
30912.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF