Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 271
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2114870
30889
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2
2153729
30890
376
Numismatik
2184477
30891
376
Numismatik
Bátki József (1877-1948.) ~1920. "SSE 1901 (Salgótarjáni Sportegyesület)" Br öntött érem (160x9mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (183x183x19mm) T:2
2165768
30892
376
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1932. "Balatoni Versenyek - Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br sport emlékplakett (59x70mm) T:1- fo. 2208907
30893
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1905. "Ferencvárosi Torna-Club" ezüstözött Br plakett (60x39mm) T:2- HP 1349. 2152137
30894
376
Numismatik
2147692
30895
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina 2211410
30896
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas, öntött Br plakett, hátoldalán gravírozva "ORSZÁGOS BAJNOKI CÉLLÖVŐ VERSENY SZEGED 1929. VII 12-14 IG", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2 HP.:1402 2165957
30897
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas Br plakett (41x64mm) T:2 ph. HP.:1402
2114882
30898
376
2200
Numismatik
2165257
30899
376
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag díjérem, hátoldalon gravírozva "II. Orsz. Rendőrtiszti céllövő 1929 II." (19,60g/36,5mm) T:1-,2 patina 2180426
30900
376
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF