Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 271
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117097
30925
376
14000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete" jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon "BN" beütővel, hátlapon gravírozva "Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj" "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1- 2181765
30926
376
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Ag és fém emlékérem pár (16,20g/0.925/32mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2154347
30927
376
Numismatik
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF
2165310
30928
376
5500
Numismatik
Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1941. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1935-1941 / A VII-ik balatoni Sporthét emlékére" Br plakett, az 1935-ös évszámhoz utólag gravírozták hozzá az 1941-es évszámot (49x69mm) T:2
2131965
30929
376
Numismatik
Gács Lajos (1905-1981) DN "Kozma Endre Emlékverseny / KMAC (Kiráyi Magyar Automobil Club)" Br emlékérem (39mm) T:2 Hungary ND "Endre Kozma Memorial Competiton / KMAC (Royal Hungarian Automobile Club)" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Gács (39mm) C:XF
2165973
30930
376
Numismatik
Hajós Géza 1944. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / III. 1944." Zn emlékérem (49mm) T:2-
2063496
30931
376
Numismatik
Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2
2165199
30932
376
Numismatik
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2- Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.
2142892
30933
376
6500
Numismatik
2212485
30934
376
Numismatik
Lapis András (1942-) 2003. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina 2116649
30935
376
Numismatik
2165233
30936
376
Numismatik
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" peremén jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Céllövészet 1940. I." (59,43g/0.987/50mm) T:1-,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF