Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 271
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117111
30997
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2165219
30998
376
Numismatik
1931. "Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph.
2211398
30999
376
Numismatik
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1-
2154429
31000
376
Numismatik
1931. "D.S.C. síverseny 1931.II.8. I." ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2-
2211402
31001
376
Numismatik
1931. Íjászt ábrázoló céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1- 2132119
31002
376
Numismatik
1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2-
2184386
31003
376
Numismatik
1932. "A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok" ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2-
2115037
31004
376
4400
Numismatik
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2
2132124
31005
376
Numismatik
1932. "Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32", hátoldalán "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett, ezüstözött Br díjérem, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:3
2132810
31006
376
Numismatik
1932. "FTC (Ferencvárosi Torna Club) TOKAJI CSILLAGTURA 1932. X. 16." Br motorsport emlékplakett, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (49x70mm) T:2- 2060198
31007
376
Numismatik
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2
2154339
31008
376
Numismatik
1933. "AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933" jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF