Gläser Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2200035
11401
375
Glass-objects
6 db éri és régebbi üveg, egyik alján Sidol felirattal, kopott, m: 5 és 10,5 cm közötti méretben
2195996
11402
375
400
Glass-objects
Össz. 4 db Bohemia csehszlovák üveg pezsgős pohár, ebből 2 db matricával jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2200056
11403
375
Glass-objects
Kristály kínáló tál, kopott jelzéssel, csorbákkal, kopásokkal, d: 17 cm, m: 6,5 cm 2203388
11404
375
Glass-objects
Kézzel festett üveg váza. Aranyozott, apró kopással. 29 cm 2199342
11405
375
Glass-objects
2 db vörös kristály váza, csiszolt, kopásokkal, m: 27,5 cm 2200005
11406
375
Glass-objects
Kék színű üveg váza, hibátlan, m: 27,5 cm 2204383
11407
375
Glass-objects
Zöld ólomkristály üveg váza, apró kopásnyomokkal, m: 25, d: 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF