Gläser

Zahl der Lose: 91

Kobaltkék, szalagos, préselt üvegváza, apró kopásokkal, m: 21,5 cm
11377.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 dl-es fújt fehér üveglopó, maratott Hungary felirattal, apró kopással, h: 70 cm
11378.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Dreher Kőbánya" feliratú barna üvegcse, kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11379.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár és Moser Droguisták Espirit de Menthe Anglaise, angol borsos menta olajas szájvíz üvege, 18x6x3 cm
11380.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Blankenheym & Nolet" üveg palack, kopott, 24,5x8x8 cm, 1 l.
11381.

Rufpreis:
5 000 HUF

No. 4711 (4711 Eau de Cologne) Legfinomabb Ó-levendula parfümös/kölnis üveg, eredeti kissé kopott kartondobozában, a fedelén plüsshatású borítással, üveg: 15x5x4,5 cm, doboz: 18x8x5 cm
11382.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Budapest Főváros Anya- és Kisdedvédelmi Intézete" felirat üvegcse, az oldalán vonalkázott űrmérték jelzéssel, (tejesüveg), m: 19 cm
11383.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Baeder" feliratú üveg palack, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11384.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Margitsziget" feliratú csatos üveg, kis kopásokkal, m: 24 cm
11385.

Rufpreis:
1 600 HUF

Üveg só/borstartó, ezüst foglalatban, 2 db, jelzett, csorbával, 4x5,5 cm
11386.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Süssmuth jelzésű üveg bonbonier és 2 db váza, bonbonieren repedés, m: 10,5 cm, 15,5 cm, 16 cm
11387.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db kisméretű kristály kínáló, eredeti dobozukban, hibátlan, 8,5x8 cm, d: 10 cm,
11388.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF