Gläser Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2197066
11377
375
Glass-objects
Kobaltkék, szalagos, préselt üvegváza, apró kopásokkal, m: 21,5 cm
2197068
11378
375
Glass-objects
4 dl-es fújt fehér üveglopó, maratott Hungary felirattal, apró kopással, h: 70 cm
2198406
11379
375
Glass-objects
"Dreher Kőbánya" feliratú barna üvegcse, kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2198405
11380
375
Glass-objects
Molnár és Moser Droguisták Espirit de Menthe Anglaise, angol borsos menta olajas szájvíz üvege, 18x6x3 cm 2198512
11381
375
Glass-objects
"Blankenheym & Nolet" üveg palack, kopott, 24,5x8x8 cm, 1 l.
2198502
11382
375
Glass-objects
No. 4711 (4711 Eau de Cologne) Legfinomabb Ó-levendula parfümös/kölnis üveg, eredeti kissé kopott kartondobozában, a fedelén plüsshatású borítással, üveg: 15x5x4,5 cm, doboz: 18x8x5 cm 2198407
11383
375
Glass-objects
"Budapest Főváros Anya- és Kisdedvédelmi Intézete" felirat üvegcse, az oldalán vonalkázott űrmérték jelzéssel, (tejesüveg), m: 19 cm 2199144
11384
375
Glass-objects
"Baeder" feliratú üveg palack, kopásnyomokkal, m: 22 cm
2199156
11385
375
Glass-objects
"Margitsziget" feliratú csatos üveg, kis kopásokkal, m: 24 cm
2198390
11386
375
Glass-objects
Üveg só/borstartó, ezüst foglalatban, 2 db, jelzett, csorbával, 4x5,5 cm 2199189
11387
375
Glass-objects
Süssmuth jelzésű üveg bonbonier és 2 db váza, bonbonieren repedés, m: 10,5 cm, 15,5 cm, 16 cm 2199309
11388
375
Glass-objects
4 db kisméretű kristály kínáló, eredeti dobozukban, hibátlan, 8,5x8 cm, d: 10 cm, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF