Gläser Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2197330
11316
375
Glass-objects
Whiskey-s készlet 6 személyre, fém dobozban, apró kopásokkal 2035206
11317
375
Glass-objects
Walter Glas tulipános kosár, ún. centrifuga tál, műanyag füllel, 19 cm
2127044
11318
375
Glass-objects
Anyagában színezett üveg váza, kisebb karcolásokkal, m: 12 cm
2180257
11319
375
Glass-objects
Üveg kiöntő dugóval, aranyozással, virágos díszítéssel, kopottas állapotban, m: 26,5 cm 2174565
11320
375
Glass-objects
Vegyes üveg tárgyak. Új és használt darabok, némelyik bontatlan Korsók, kiöntők, kávés eszközök. Bőröndben
2168534
11321
375
13000
Glass-objects
Swarovski kövekkel díszített, csiszolt, üveg balerina figura, jelzett, egyébként hibátlan, eredeti dobozában és tasakjában 14x8 cm 1969213
11322
375
Glass-objects
Dupla falú, kézzel festett üvegpohár, kis kopásokkal, d: 6,5 cm
2056189
11323
375
Glass-objects
Türkizszínű üvegtál, karcolásokkal, 25×10 cm 2056151
11324
375
Glass-objects
Buborékos átlátszó üvegnehezék, sérüléssel, d: 8 cm 2056146
11325
375
Glass-objects
Buborékos lila üvegnehezék, kis sérüléssel, d: 8 cm
2056225
11326
375
Glass-objects
Lila üvegváza, kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
2056165
11327
375
Glass-objects
Szív alakú kétrétegű üvegváza, kis sérüléssel, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF