Gläser

Zahl der Lose: 91

Whiskey-s készlet 6 személyre, fém dobozban, apró kopásokkal
11316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Walter Glas tulipános kosár, ún. centrifuga tál, műanyag füllel, 19 cm
11317.

Rufpreis:
800 HUF

Anyagában színezett üveg váza, kisebb karcolásokkal, m: 12 cm
11318.

Rufpreis:
1 000 HUF

Üveg kiöntő dugóval, aranyozással, virágos díszítéssel, kopottas állapotban, m: 26,5 cm
11319.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes üveg tárgyak. Új és használt darabok, némelyik bontatlan Korsók, kiöntők, kávés eszközök. Bőröndben
11320.

Rufpreis:
3 000 HUF

Swarovski kövekkel díszített, csiszolt, üveg balerina figura, jelzett, egyébként hibátlan, eredeti dobozában és tasakjában 14x8 cm
11321.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Dupla falú, kézzel festett üvegpohár, kis kopásokkal, d: 6,5 cm
11322.

Rufpreis:
2 400 HUF

Türkizszínű üvegtál, karcolásokkal, 25×10 cm
11323.

Rufpreis:
2 400 HUF

Buborékos átlátszó üvegnehezék, sérüléssel, d: 8 cm
11324.

Rufpreis:
2 400 HUF

Buborékos lila üvegnehezék, kis sérüléssel, d: 8 cm
11325.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lila üvegváza, kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11326.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szív alakú kétrétegű üvegváza, kis sérüléssel, m: 12 cm
11327.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF