Gläser Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2189626
11317
374
Glass-objects
Petróleumlámpa, üvegbúrával, rozsdás, m: 30 cm
2192698
11318
374
Glass-objects
Kék kristály váza. Minimális lepattanással. m 14 cm
2192691
11319
374
Glass-objects
Antik rubin vörös pohár. Kézzel festett. kopásokkal 7,5 cm 2192575
11320
374
Glass-objects
Urán zöld pohár. Formába öntött, minimális csorbával m: 13,5 cm 2192497
11321
374
14000
Glass-objects
Antik kristály üveg pohár, Kézzel festett, színezett, hámozott. Kopásokkal. m: 14,5 cm
2192487
11322
374
14000
Glass-objects
XIX. sz. : Üveg pohár, Kézzel festett, színezett, hámozott. Kopásokkal. m: 12 cm
2192479
11323
374
Glass-objects
Kristály váza. Színezett, minimális lepattanással. m: 11 cm
2191286
11324
374
Glass-objects
Újpest Egyesített Szikvízgyár feliratú szódásüveg, fém fej részen Szikvízgyárt NV Budapest 1950, Fővárosi Ásvány- és Szikvízüzem K.V felirattal, m: 27 cm 2191268
11325
374
Glass-objects
Több színű retro talpas üveg likőrös készlet: Kiöntő dugóval + 6 db pohár m. 5,5 cm, kiöntőn egy kisebb csorbával, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül 2191484
11326
374
Glass-objects
Össz 6 db retro és régi parfümös üveg: Vénus Budapest; Chant des Illes Paris, eredeti illusztrált karton dobozában; Eau de cologne Mascarade, hátoldalán mo.-i vezérképviselet címkéjével; 4711 Echt Kölnisch Wasser; 2 db Lanvin, eredeti karton dobozában. Kopott. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF