Gläser Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2156015
11305
374
Glass-objects
Régi fújt, anyagában színezett, ezüst mázas, festett díszítésű kiöntő, Velencei illusztrációival az oldalán, két pohárkával, a kiöntő száján lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 21 cm és 6 cmx2
2163942
11306
374
Glass-objects
WMF Koktél Shaker, kraklé üveggel, fém fedélrésszel, címkével jelzett, m: 20 cm 2164167
11307
374
Glass-objects
Régi gyógyszeres üvegek, 6 db, változó állapotban, lepattanással, kis karcolásokkal, kis kopásokkal, m: 14 cm és 6 cm közötti méretben 1976571
11308
374
Glass-objects
Tejüveg konyhai lámpabura, felső peremén apró csorbákkal, d:24 cm
2186024
11309
374
Glass-objects
Virágmintás, kézzel festett üvegváza, kopásnyomokkal, m: 20 cm
2187115
11310
374
Glass-objects
Üveg ecettartó, dugóval, dugón kis csorbával, m: 15,5 cm 2173906
11311
374
Glass-objects
Fém fejű szódásüveg, kézzel festett címerrel, kopásokkal m: 31,5 2192247
11312
374
Glass-objects
Régi Monimpex Hungary Budapest-es üveg, kopott, m: 27 cm
2192244
11313
374
Glass-objects
cca 1942 Országos Magyar Tejszövetkezeti Központ üvege, adóbélyeggel a nyakán, kopott, karcos, 1 l., m: 23 cm
2119706
11314
374
Glass-objects
Csipkével, kagylóval és régi bizsuval díszített üveg palack, dugó fából és parafából, 0,5 l űrtartalom, m: 23 cm
2186271
11315
374
Glass-objects
Türkiz színű, szakított üveg tálka, kopásokkal, 16x11,5x6 cm
2189766
11316
374
Glass-objects
3 db tintás üveg használt állapotban, m: 5 cm, 5,5 cm, 7,5 cm + üveg penna, a hegye törött, h: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF