Gläser Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2188096
11293
374
Glass-objects
Körte alakú ólomkristály bonbonier, metszett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2190654
11294
374
Glass-objects
Tejüveg váza, barokk jelenettel, részben kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
2190836
11295
374
Glass-objects
Medvés svéd asztali üvegdísz, 18×12 cm 2153881
11296
374
Glass-objects
Walther - Moser Karlsbad (Made in Czechoslovakia ) jelzéssel formába öntött zöld váza, palástján savmaratott és políraranyozott mitológiai jelenettel, kopott aranyozás, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 9,5 cm 2154023
11297
374
Glass-objects
Mézsárga üvegváza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 40,5 cm 2154008
11298
374
Glass-objects
Muránói kék üvegváza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2154033
11299
374
Glass-objects
Kétrétegű üveg lámpa, Val St. Labert jelzéssel, karcolásokkal, m: 20 cm 2192707
11300
374
Glass-objects
Barna színű üvegtál, bőr tokban, csorbákkal, d: 14 cm
2192734
11301
374
Glass-objects
Üvegkorsó fém tetővel, csorbával az alján, m: 17,5 cm
2192849
11302
374
Glass-objects
Üvegnehezék, jó állapotban, m:8 2192868
11303
374
Glass-objects
Lila üvegváza, apró kopásokkal, csorbákkal, m: 20 cm
1155837
11304
374
Glass-objects
Muranoi fújt díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF