Mauthner reklám tétel: Mauthner Ödön cs. és kir. udvari magkereskedése feliratos vászon zsák, lyukas + Mauthner-féel tulipánok reklám. és megrendelőlap + Monori Mag kisplakát, D. Szabó jelzéssel, Klösz Coloroffset, lap széle kissé sérült, 24x17 cm + 1937 Mauthner magárjegyzék, borító sérült és ragasztott, 89 p
Nagy méretű, régi Koestlin keksz és csokoládé fa doboz fedéllel, fedél tetején logóval, oldalán kopott ropogós keksz címkével, fedél sérült, 12x30,5x63 cm