Werbungen

Zahl der Lose: 124

Haggenmacher reprint plakát + italcímkék, 5 db (Dreher rum, Dreher Vanília, Dreher barackpálinka, stb.)
12774.

Rufpreis:
1 400 HUF

5 db klf. retro doboz: Babapiskóta, Zselé szaloncukorka, Duna Csokoládégyár bonbon, Caola baba hintőpor és egy külföldi. kopott állapotban
12775.

Rufpreis:
1 000 HUF

44 db vegyes irat: számolócédulák, tagsági igazolványok, fotó, sorsjegyek, részvény stb.
12776.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

cca 1935 Dekoratív karbonpapírtartó, irón- és írótoll reklámmal, egy használatlan karbonpapír csomaggal, szép állapotban
12777.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

3 db régi kocka formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, mindegyik más illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm
12778.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db régi Szent István cikória kávé fém doboz fedéllel, illusztrált a négy évszakkal, kopásnyomokkal, enyhén rozsdás, m: 13 cm
12779.

Rufpreis:
2 000 HUF

12780.

Rufpreis:
2 000 HUF

8 db klf. régi Gem- és tűzőgépkapocs doboz (Schuler, Uhu, Studium Derby). Egy kivételével mind tartalommal, részben jó, részben kopott állapotban.
12781.

Rufpreis:
2 000 HUF

12782.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes régi doboz és bolha tétel: 2 db régi Schüller cérna doboz ("Pegasus" varrócérna és Selyemfényű horgolócérna "SAS Special") doboz fedéllel, egyik jó állapotban, másik sérült.  1 db Clark horgony hímző cérna, Első magyar Kézimunkafonalgyár Rt., Nagyatád karton doboz, tartalommal (cérnával), egyik oldalán sérült., m: 9,5x12,5x2 cm. 1 db Torpedo Újpesti cérnagyár Budapest-Nagyatád karton doboz, enyhén sérült., m: 6x13x2,5 cm. 2x12 db biztosítótű eredeti papír csomagolásában ("Sirt" Sicherheitsnadeln).
12783.

Rufpreis:
2 000 HUF

12784.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 Ziegler Alfons Magtermelési és értékesítési Kft. főárjegyzék, illusztrált katalógus, 39p, borító kissé kopott
12785.

Rufpreis:
800 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF