Werbungen

Zahl der Lose: 124

1880 Sipőcz István gyógyszertára a "szerecsenhez" Pécsett, levél, kétnyelvű (magyar-német) díszes fejléces papíron, német nyelvű írással, Stefan Sipőcz aláírásával, hajtásnyommal
12786.

Rufpreis:
1 000 HUF
39

Össz. 9 db klf. régi és retró fém doboz (Hezolite rapid gyorsborotvakrém, Szeged paprika, Ceylon tea, stb.), kopott
12788.

Rufpreis:
5 000 HUF

7 db reklámos papírdoboz. Bonbonos, ékszeres, csokis.
12789.

Rufpreis:
3 000 HUF

15 db különböző, régi festett fém doboz
12790.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi nagy méretű Stollwerck faláda fedéllel, "Csokoládé Stollwerck cacao" felirattal, pántjai hiányoznak, kopott, 15x24x43 cm
12791.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi Schüller reklám karton koffer, rajta hiányos hotelcímkékkel. Benne cérnákkal, részben eredeti dobozukban és egy "Oxford: Új típus: a legideálisabb viselet" címkés kartondoboz, koffer sérült, mérete: 8x26x51 cm
12792.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi nagy méretű illusztrált Tea Készlet fém doboz fedéllel, sérült, rozsdás, m: 27 cm
12793.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

cca 1925 Marabu IX gőz- és melegvízkazán szórólap, Kun S. grafikájával, szakadással, 31×23 cm
12794.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

1907 Budapest, Független Magyarország, VII. évfolyam 64. szám. Könyvbe kötve, 198 p.
12795.

Rufpreis:
6 000 HUF

12796.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

1942 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1942-es naptára, az utolsó lap leszakadt, 5 lap szélén, sarkán hiánnyal, elvált a mappától, plusz egy mappával, az első mappa üres, a második mappa hátoldalán hiánnyal.
12797.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1942 Nagyobb méretű Nikotex faláda, zárral, kulcs nélkül, láda elején és fedél belsejében felirattal, kissé kopott 9x36,5x44,5 cm + Nikotex reklám levelezőlap, 1942-ben a II. világháború alatt honvédnek postázva
12798.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF