Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2013815
15764
369
Books: History
1886558
15765
369
Books: History
2144747
15766
369
Books: History
Bíró Eugénia: Száműzetésben. Bp.,1994,Littoria. Kiadói papírkötés.
2144781
15767
369
Books: History
Ember Judit: Menedékjog - 1956. A Nagy Imre-csoport elrablása. Bp., 1989., Szabad Tér. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1744259
15768
369
Books: History
2127526
15769
369
Books: History
Crouy-Chanel Katalin: Johannes von Müller magyar barátai. Levelek a shaffhauseni levéltárból Bp. 1941. Danubia. 70 l. 2 sztl. lev. (Minerva könyvtár 138.) Kiadói papírkötés, enyhén sérült gerinccel.
2145292
15770
369
Books: History
Kósa Csaba: Liliom, sas, kereszt. Arnóti András illusztrációival. Bp., 1989., Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítók foltosak, a kartonált kötésen kis sérüléssel.
2148299
15771
369
Books: History
Bokor Péter: Mengele doktor nyomában. Bp., 1987, RTV - Minerva. Papírkötésben, volt könytári példány. 2144508
15772
369
Books: History
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. Reprint.
2138862
15773
369
Books: History
Sellyei Anna: Úttörőtükör. Az úttörőmozgalom 30 éves története képekben. Bp., 1976, Móra. Kiadói vászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. Volt könyvtári példány. 2149996
15774
369
Books: History
Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek). Kiadói sérült és elvált papírkötés, intézményi bélyegzővel, széteső állapotban. Felvágatlan példány
2150073
15775
369
Books: History
Maria Antonietta Lozzi: Pompeji rekonstruálva. Róma, 2013, Archeolibri. DVD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF