Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

15764.

Rufpreis:
800 HUF

15765.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bíró Eugénia: Száműzetésben. Bp.,1994,Littoria. Kiadói papírkötés.
15766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ember Judit: Menedékjog - 1956. A Nagy Imre-csoport elrablása. Bp., 1989., Szabad Tér. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15767.

Rufpreis:
1 000 HUF

15768.

Rufpreis:
800 HUF

Crouy-Chanel Katalin: Johannes von Müller magyar barátai. Levelek a shaffhauseni levéltárból Bp. 1941. Danubia. 70 l. 2 sztl. lev. (Minerva könyvtár 138.) Kiadói papírkötés, enyhén sérült gerinccel.
15769.

Rufpreis:
800 HUF

Kósa Csaba: Liliom, sas, kereszt. Arnóti András illusztrációival. Bp., 1989., Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítók foltosak, a kartonált kötésen kis sérüléssel.
15770.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bokor Péter: Mengele doktor nyomában. Bp., 1987, RTV - Minerva. Papírkötésben, volt könytári példány.
15771.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. Reprint.
15772.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sellyei Anna: Úttörőtükör. Az úttörőmozgalom 30 éves története képekben. Bp., 1976, Móra. Kiadói vászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15773.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek). Kiadói sérült és elvált papírkötés, intézményi bélyegzővel, széteső állapotban. Felvágatlan példány
15774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maria Antonietta Lozzi: Pompeji rekonstruálva. Róma, 2013, Archeolibri. DVD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15775.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF