Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

Miklós Szabó: Auf den Spuren der Kelten in Ungarn. Bp., 1971, Corvina. A kelták nyomában Magyarországon, első német nyelvű kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Néhány lap foltos.
15776.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komlós János: Elárult ország. Bp., 1961., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban,
15777.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernd Naumann: Az Auschwitz-per. Beszámoló Mulka és társai vádlottaknak a frankfurti esküdbíróság előtt lefolyt bűnügyéről. Bp., 1966., Kossuth. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
15778.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Ford. az utószót és a jegyzeteket írta: Kis Ferencné. Versbetéteket írta: Terényi István. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1961, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15779.

Rufpreis:
800 HUF

A világtörténelem nagy korszakai 2 kötete: A keresztes háborúk kora, Az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Forrás, 320, 320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyikből kijáró lapokkal.
15780.

Rufpreis:
800 HUF

M. V. Kratochvíl: Felfedezők és hódítók. Zdeněk Burian illusztrációival. Ford.: Szoldin Alfréd. Pozsony, 1965, Slovenské Vydavatelstvo Krásne. Kiadói egészvászon-kötés.
15781.

Rufpreis:
800 HUF

A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
15782.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gáboriné Csánk Vera: Az ősember Magyarországon. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15783.

Rufpreis:
1 000 HUF

15784.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mohács emlékezete. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15785.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezer év. Arckép a magyar történelemből. Szerk.: Kállai Gyula. Főszerk.: Pozsgay Imre. Bp., 1985, Hazafias Népfront. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15786.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. T-Zs. kötet. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Reprint kiadása.
15787.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF