https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp.,1928, M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben
1
16552.

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp.,1928, M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Festgabe der Gemeinde Wien zur Erinnerung an die Befreiungskriege 1813. Wien, 1913. 128 p. sok képpel, térképpel. Festett egészvászon kötében, szép állapotban / With many maps and images in full linen binding in great condition
1
16559.

Festgabe der Gemeinde Wien zur Erinnerung an die Befreiungskriege 1813. Wien, 1913. 128 p. sok képpel, térképpel. Festett egészvászon kötében, szép állapotban / With many maps and images in full linen binding in great condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
1
16563.

Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emil Ludwig: Lincoln. Fordította: Hertelendy István. Bp.,1946, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borító.
1
16565.

Emil Ludwig: Lincoln. Fordította: Hertelendy István. Bp.,1946, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borító.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magnus Magnusson: Ásóval a Biblia nyomában. Ami Krisztus születése előtt történt. Fordította: Makkay János. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16569.

Magnus Magnusson: Ásóval a Biblia nyomában. Ami Krisztus születése előtt történt. Fordította: Makkay János. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
16570.

Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eörsi László: Köztársaság tér. 1956. Bp., 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
1
16573.

Eörsi László: Köztársaság tér. 1956. Bp., 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Máig ható múlt. A Budapest Református Teológiai Akadémia hallgatói az 1956-os forradalomban. Szerk.: Horváth Erzsébet-Komlósi Péter. Bp.,2016, Magyarországi Református Egyház Zsinati Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés,
1
16576.

Máig ható múlt. A Budapest Református Teológiai Akadémia hallgatói az 1956-os forradalomban. Szerk.: Horváth Erzsébet-Komlósi Péter. Bp.,2016, Magyarországi Református Egyház Zsinati Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mátyás a kortársak között. Írások. Levelek. A bevezetőt írta: Elekes Lajos. A szövegeket vál.: H. Balázs Éva. Aurora V. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   A válogató történész, H. Balázs Éva (1915-2006) dedikációjával.
1
16577.

Mátyás a kortársak között. Írások. Levelek. A bevezetőt írta: Elekes Lajos. A szövegeket vál.: H. Balázs Éva. Aurora V. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A válogató történész, H. Balázs Éva (1915-2006) dedikációjával.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hans Jantzen: Die Gotik des Abendlandes. Idee und Wandel. Köln,1963,M. DuMont Schauberg. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben. / Paperbinding, in German language.
1
16584.

Hans Jantzen: Die Gotik des Abendlandes. Idee und Wandel. Köln,1963,M. DuMont Schauberg. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben. / Paperbinding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
16586.

Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16587.

Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse