Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

Megfigyelés alatt... Dokumentumok a Horthysta titkosrendőrség működéséből. (1920-1944.) Szerk.: Beránné Nemes Éva-Hollós Ervin. Bp.,1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15740.

Rufpreis:
1 400 HUF

Deák István: A szkíta-hun-magyar (szarvas) nép eredete. Bp., 2007, Magyar Ház. Kiadói papírkötésben.
15741.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Széchényi István: Hitel. Bp.,1991, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói sérült műbőr kötés. Reprint kiadás. Számozott példány (273/1000.)
15742.

Rufpreis:
1 600 HUF

Edmond és Jules De Goncourt: A Nő a XVIII. században, I-II. kötet. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Műbőr kötésben, sérült gerinccel.
15743.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén szakadt papír védőborítóval.
15744.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dienes István: A honfoglaló magyarok. Hereditas. Bp., 1978, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15745.

Rufpreis:
800 HUF
10

vitéz Arnóczky Mátyás Pál: Egy szívvel - két hazában. Rendületlenül 1956 igazságáért. [Veszprém, 2017, Vesz-Pannon Média Kft.] Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15746.

Rufpreis:
800 HUF

Máté György: Budapest szabad! Bp.,1980,Móra. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Egészvászon-kötésben.
15747.

Rufpreis:
800 HUF

Jon Elster: A társadalom fogaskerekei. Bp.,1997,Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15748.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francis Fukuyama: Poszthumán jövendőnk. A biotechnikai forradalom következményei. Ford.: Tomori Gábor. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dobsa Lajos: Az 1848. évi francia forradalom. Bp.,1948, Fehér Holló, VIII p.+1 t.+67 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, elvált kötéssel. Felvágatlan példány.
15750.

Rufpreis:
1 000 HUF

15751.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF