Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2148000
15740
369
Books: History
Megfigyelés alatt... Dokumentumok a Horthysta titkosrendőrség működéséből. (1920-1944.) Szerk.: Beránné Nemes Éva-Hollós Ervin. Bp.,1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2147372
15741
369
2200
Books: History
Deák István: A szkíta-hun-magyar (szarvas) nép eredete. Bp., 2007, Magyar Ház. Kiadói papírkötésben.
2146200
15742
369
Books: History
Széchényi István: Hitel. Bp.,1991, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói sérült műbőr kötés. Reprint kiadás. Számozott példány (273/1000.)
2149792
15743
369
Books: History
Edmond és Jules De Goncourt: A Nő a XVIII. században, I-II. kötet. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Műbőr kötésben, sérült gerinccel.
2150059
15744
369
Books: History
Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén szakadt papír védőborítóval.
2113447
15745
369
Books: History
Dienes István: A honfoglaló magyarok. Hereditas. Bp., 1978, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2113264
15746
369
Books: History
vitéz Arnóczky Mátyás Pál: Egy szívvel - két hazában. Rendületlenül 1956 igazságáért. [Veszprém, 2017, Vesz-Pannon Média Kft.] Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2113229
15747
369
Books: History
Máté György: Budapest szabad! Bp.,1980,Móra. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Egészvászon-kötésben. 2119424
15748
369
Books: History
Jon Elster: A társadalom fogaskerekei. Bp.,1997,Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. 2119421
15749
369
Books: History
Francis Fukuyama: Poszthumán jövendőnk. A biotechnikai forradalom következményei. Ford.: Tomori Gábor. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2080063
15750
369
Books: History
Dobsa Lajos: Az 1848. évi francia forradalom. Bp.,1948, Fehér Holló, VIII p.+1 t.+67 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, elvált kötéssel. Felvágatlan példány. 2102615
15751
369
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF