Gläser Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2111818
11400
367
Glass-objects
Fújt üveg váza, vas rátéttel, m: 16 cm 2124963
11401
367
Glass-objects
Üveg váza, színtelen, alján karcos, m: 21 cm, d: 15 cm 2128535
11402
367
Glass-objects
Régi Zwack üveg kancsó, alján jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2128823
11403
367
Glass-objects
Bohemia csehszlovák ólomkristály üveg tál és tálka készlet kartondobozban, matricával jelzett, hibátlan, 6 db tálka, d: 8,6 cm, m: 4,5 cm. 1 db tál, d: 20 cm, m: 9,5 cm 2128873
11404
367
Glass-objects
Ólomkristály üveg hamutartó kartondobozban, hibátlan, d: 17 cm, m: 4 cm
2131390
11405
367
Glass-objects
Csíkos szakított üveg kancsó, kopott aranyozással, m: 12,5 cm 2131408
11406
367
Glass-objects
Hazai Likőrgyár Budapest üvegpalack, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF