Gläser Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2125979
11388
367
Glass-objects
Jelzett olasz üveg váza 25,5 cm 2125946
11389
367
Glass-objects
Kristály bólés készlet 6+1 darabos. Hibátlan.
2125941
11390
367
Glass-objects
Angol jelzett alpakka és kristály porcukorszóró 17 cm 2125929
11391
367
14000
Glass-objects
Beresdorf jelzett alpakka kínáló üveg betéttel. 25x15 cm
2125892
11392
367
Glass-objects
Angol jelzett alpakka lekváros, dzsemes kínáló. 16x9 cm 2127058
11393
367
Glass-objects
Üveg emlékpohár, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 13 cm 2127044
11394
367
Glass-objects
Anyagában színezett üveg váza, kisebb karcolásokkal, m: 12 cm
2127036
11395
367
Glass-objects
Anyagában színezett üveg asztali dísztál, kis kopásnyomokkal, 22×20×13 cm
2111838
11396
367
Glass-objects
Riedel ólomkristály whiskys pohár készlet, 6db, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm d: 9 cm
2111745
11397
367
Glass-objects
Kétrétegű csiszolt kirstály üveg bonbonier, kopásokkal, d: 12 cm m: 7,5 cm
2111714
11398
367
Glass-objects
Irizáló fújt üveg váza, m: 26 cm
2111708
11399
367
Glass-objects
Spanyol üveg váza, jelzett, anyagában színezett, m: 16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF