Gläser

Zahl der Lose: 67

Jelzett olasz üveg váza 25,5 cm
11388.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kristály bólés készlet 6+1 darabos. Hibátlan.
11389.

Rufpreis:
12 000 HUF

Angol jelzett alpakka és kristály porcukorszóró 17 cm
11390.

Rufpreis:
5 000 HUF

Beresdorf jelzett alpakka kínáló üveg betéttel. 25x15 cm
11391.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Angol jelzett alpakka lekváros, dzsemes kínáló. 16x9 cm
11392.

Rufpreis:
5 000 HUF

Üveg emlékpohár, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 13 cm
11393.

Rufpreis:
6 000 HUF

Anyagában színezett üveg váza, kisebb karcolásokkal, m: 12 cm
11394.

Rufpreis:
2 000 HUF

Anyagában színezett üveg asztali dísztál, kis kopásnyomokkal, 22×20×13 cm
11395.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Riedel ólomkristály whiskys pohár készlet, 6db,  jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm d: 9 cm
11396.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kétrétegű csiszolt kirstály üveg bonbonier, kopásokkal, d: 12 cm m: 7,5 cm
11397.

Rufpreis:
4 000 HUF

Irizáló fújt üveg váza, m: 26 cm
11398.

Rufpreis:
2 000 HUF

Spanyol üveg váza, jelzett, anyagában színezett, m: 16,5 cm
11399.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF