Gläser Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2125799
11376
367
Glass-objects
Kék és rózsaszín üvegdugós üvegcse 21 cm Hibátlan. 2126272
11377
367
Glass-objects
14 darabos vegyes üveg tétel 2126162
11378
367
Glass-objects
6 db aranyozott szélű konyakos / likőrős pohár szép állapotban 12 cm 2126158
11379
367
Glass-objects
6 db aranyozott szélű likőrős/pálinkás pohár szép állapotban 14 cm
2126978
11380
367
Glass-objects
Üveg cigarettatartó doboz, hamutartós tetővel, kis kopásnyomokkal, 12×8,5×6,5 cm
2034987
11381
367
Glass-objects
Laboratóriumi üvegedények, összesen: 8 db, m: 17 cm és 14 cm közötti méretben, d: 10 cmx2. 2128044
11382
367
Glass-objects
Barna kakas-korona logós üveg, kopásnyomokkal, m: 30 cm + 2 db átlátszó üveg, m: 18 cm
2128087
11383
367
Glass-objects
Régi pincetok üveg, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
2128064
11384
367
Glass-objects
2 db régi áttetsző üveg, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2126156
11385
367
Glass-objects
6 db aranyozott szélű boros pohár szép állapotban 16 cm
2126116
11386
367
Glass-objects
Iparművész poharak 5+ 1 db, egyiken kis csorba
2126071
11387
367
Glass-objects
3 db üveg tárgy: sótartó 15x8 cm, kis váza 5 cm, kis tálka 12x3 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF