F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
2 db könyv - Gyulai Ágost: Háborús Antológia. Bp., Élet. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Hencsei Kálmán: Csak szeress-szeress-szeress nagyon. H.n., 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után, A béke háborúi II. kötet. Bp., 1938, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerinc kissé sérült (ragasztott), borítón tollas névbejegyzéssel, kopottas állapotban.
Michele Byam: Fegyverek és páncélok. A kézifegyverek története - a kőbaltától a vadnyugati pisztolyokig. Bp., 1992, Park. 2. kiadás. Kiadói vászon kötés, papír védőborítóval.
A nagy háború írásban és képben 3 kötete: Északon és délen I. köt. , A nyugati hadszíntér I. köt., Az olasz háború.Bp., 1915-1917. Athenaeum. A mű 7 kötetben lenne teljes! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott gerinccel, Az olasz háború gerince kopott.
A hadművészet története. Hadtörténeti Intézet és Múzeum, Zrínyi Katonai Akadémia. Bp., 1969, Magyar Néphadsereg kiképzési főcsoportfőnökség kiadása. Vászonkötés.