Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 36

16625.

Rufpreis:
5 000 HUF

16626.

Rufpreis:
800 HUF

16627.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

2 db könyv - Gyulai Ágost: Háborús Antológia. Bp., Élet.  Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Hencsei Kálmán: Csak szeress-szeress-szeress nagyon. H.n., 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16628.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ölvedi Ignác - Száva Péter: A második világháború képei I-II. Bp., 1975, Európa. 2., átdolgozott kiadás. Vászonkötésben, védőborító nélkül.
16629.

Rufpreis:
1 000 HUF

16630.

Rufpreis:
800 HUF

Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után, A béke háborúi II. kötet. Bp., 1938, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerinc kissé sérült (ragasztott), borítón tollas névbejegyzéssel, kopottas állapotban.
16631.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi Katonai Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16632.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michele Byam: Fegyverek és páncélok. A kézifegyverek története - a kőbaltától a vadnyugati pisztolyokig. Bp., 1992, Park. 2. kiadás. Kiadói vászon kötés, papír védőborítóval.
16633.

Rufpreis:
1 400 HUF

A nagy háború írásban és képben 3 kötete: Északon és délen I. köt. , A nyugati hadszíntér I. köt., Az olasz háború.Bp., 1915-1917. Athenaeum. A mű 7 kötetben lenne teljes! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott gerinccel, Az olasz háború gerince kopott.
16634.

Rufpreis:
6 000 HUF

16635.

Rufpreis:
4 000 HUF

A hadművészet története. Hadtörténeti Intézet és Múzeum, Zrínyi Katonai Akadémia. Bp., 1969, Magyar Néphadsereg kiképzési főcsoportfőnökség kiadása. Vászonkötés.
16636.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF