https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Militaria Zahl der Lose: 36
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2077714
16613
367
0
2200
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1903808
16614
367
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh Gyula-Móricz Lajos: Honvédelmi miniszterek. 1944-1990. Bp.,1990,Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1779169
16615
367
0
3600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1885738
16616
367
0
1600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Pándy Kálmán: A tehetségek megvédéséről. A szeszes italokról Leventéknek. Bp., 1927. Szerzői 24p. 1847713
16617
367
0
3400
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
B. M. Saposnyikov: Hadtudományi írások. Fordította: Benda Kálmán. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1998842
16618
367
0
3000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 4 hiányzó táblával, 38-43. oldalak között két lap és egy tábla kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1847914
16619
367
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2107854
16620
367
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Légoltalmi ismeretek a lakóházi (önvédelmi) szervek részére. Bp., 1952., Belügyminisztérium. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 1904939
16621
367
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1792005
16622
367
0
3600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.
Das Lot is nicht erreichbar
1820228
16623
367
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
Das Lot is nicht erreichbar
1960065
16624
367
0
2800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Kronprinz Wilhelm: Meine Erinnerungen aus Deutschlands Heldenkampf. Berlin, 1923, Mittler&Sohn, XII+371+1 p+ 4 térkép. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse