Bücher: Militaria Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1895964
16601
367
Books: Military
Julier Ferenc: 1914-1918 A világháboru magyar szemmel. Dedikált példány. Bp. 1933. Magyar Szemle Társ. 298 p. 3 sztl. lev. 3 térk. mell. (hajtogatott) Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 2129365
16602
367
4800
Books: Military
1933 A m. kir. csendőrség zsebkönyve. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., Csendőrségi Lapok. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és egy kisebb lyukkal.
2107379
16603
367
Books: Military
Ambrózy György: A magyar csatakép. 70 képpel. Bp., 1940, (Athenaeum). 191,[5]p. Számos szövegközti képpel. Részben kétnyelvű (magyar-olasz) kiadás. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomásos papírkötésben.
1145602
16604
367
Books: Military
2027602
16605
367
Books: Military
2111342
16606
367
Books: Military
1947496
16607
367
Books: Military
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2034957
16608
367
Books: Military
Haditechnika fiataloknak 2 kötete: Szentesi György: Tüzérségi rakéták.; Varsányi Ernő: 40 szovjet repülőgép-tervező 80 repülőgép. Bp., 1978, Zrinyi. Kiadói papírkötés.
1951918
16609
367
Books: Military
2127417
16610
367
900
Books: Military
Markó Árpád: Magyar hadművészet 8. szám. Bp., 1940, Stádium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2128936
16611
367
Books: Military
1914 Győry Lóránd szerk.: A háború könnye, mosolya és szivárványa. 30p. Kiadói papíborítékkal
1779904
16612
367
3800
Books: Military
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF