Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2091880
30653
366
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1989. "A Magyar Köztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest" fém emlékérem tokban (40mm) T:PP 2116468
30654
366
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,39g/0.925/42,5mm) T:PP folt 2096236
30655
366
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:PP 2118033
30656
366
Numismatik
1989. "Bábolna 1789-1989 / Ültetve 1710" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:2 ph., patina 2123785
30657
366
Numismatik
1990. "Budapest Közlekedési Vállalat - Metró / 1970 IV. 2 - 1990. IV. 2." kétoldalas, öntött Br plakett + 1995. "Budapesti Közlekedési Vállalat - Metró / 1970-1995" kétoldalas, öntött Br plakett (88mm) T:1- 2117890
30658
366
5500
Numismatik
1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem (31,56g/0.999/39mm) T:1- (eredetileg PP) patina 1994152
30659
366
Numismatik
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás" újratemetése Esztergomban, ezüstözött emlékérem (42mm) T:BU
2121248
30660
366
Numismatik
1993. "Emlék a Pecunia Rt.-től - Bp. 1993 / 1993. 500Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" bimetál emlékérem kapszulában, dísztokban (42mm) T:PP patina 2070995
30661
366
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2123977
30662
366
Numismatik
1994. "Első választó" fém emlékérem (3x) T:1
2123945
30663
366
Numismatik
1995. "Épség, Erő, Egyetértés! / UTE (Újpesti Torna Egylet) 1885" (2x) aranyozott és ezüstözött fém emlékérem pár (32mm) T:1 (eredetileg PP) az ezüstözöttön patina
2059327
30664
366
Numismatik
1995. "Légoltalmi Liga 1935-1995" aranyozott fém emlékérem, dísztokban (30mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF