Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2108992
30509
366
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1-
2000205
30510
366
Numismatik
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretű Br plakett dísztokban (55x36,5mm) T:2 2041700
30511
366
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas Br emlékérem (117,79g/70mm) T:1,1- / Hungary 1911. Dr. János Szendrei Br commemorative medallion Sign: Lajos Berán (117,79g/70mm) C:UNC,AU HP 1139
2090792
30512
366
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (60mm) T:1 2104342
30513
366
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-
2121150
30514
366
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,90g/0.925/40mm) műanyag tokban tanúsítvánnyal T:1 (PP) kis patina
2091843
30515
366
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU
2001420
30516
366
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (35mm) T:2 2074873
30517
366
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP
2001603
30518
366
Numismatik
Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott Br (2x) emlékérem (42,5mm) T:1-,2 2081059
30519
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (31,26g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
2104737
30520
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem T:1,1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF