Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2116480
30521
366
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" jelzett piefort Ag emlékérem (62,55g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS3 2104673
30522
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo KE41
2096059
30523
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo ST6
2104827
30524
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4
2112480
30525
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Ag emlékérem (34,55g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS4
2104651
30526
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS5
2117897
30527
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" alpakka emlékérem (42.5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BA5 2104709
30528
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP32
2118014
30529
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" Ag emlékérem (31,64g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
2117921
30530
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Németország Labdarúgó Bajnok" jelzett Ag emlékérem (130,16g/0.925/63mm) T:1- (eredetielg PP) Hungary 1990. "FIFA World Cup - Germany World Football Champion" hallmarked commemorative medallion. Sign.: György Bognár (130,16g/0.925/63mm) C:AU (originally PP) 2109004
30531
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:PP 2056181
30532
366
5500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF