Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 181

1976. "A Magyar Forradalom évfordulójára - Nagy Imre, Maléter Pál / In honour to the Hungarian Revolution Oktober 23. 1956" Ag emlékérem dísztokban(24g/0.999/38mm) T:BU patina
30629.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1977. "Tájak, korok, múzeumok" egyoldalas Br plakett. Szign.: Sz (90,5mm) T:2
30630.

Rufpreis:
2 400 HUF

1978. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.9.22-10.1 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-
30631.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1978. "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti, sérült tokban (70mm) T:1-
30632.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1978. "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Esztergom 1978" peremén jelzett Ag emlékérem, dísztokban (23,85g/0.999/38mm) T:1 patina
30633.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1980. Jelzett ezüst naptárérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/24mm) T:1 (PP) patina
30634.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1980. "A Magyar Népköztársaság Külügyminisztériuma - 30 év a szocialista diplomáciáért" aranyozott fém emlékérem  (50mm) T:PP karc, kis ph.
30635.

Rufpreis:
3 000 HUF

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti (3,36g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)
30636.

Rufpreis:
1 400 HUF

1981. "Naptár" Ag bélyegérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/37x23mm) T:2 (PP)
30637.

Rufpreis:
1 200 HUF

1982. "Magyar Rendőr 1947-1982 / A dolgozó nép rendjét védjük" öntött Br emlékérem (77mm) T:1-
30638.

Rufpreis:
4 000 HUF

1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:1 eredetileg PP
30639.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

30640.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF