Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2091932
30629
366
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1976. "A Magyar Forradalom évfordulójára - Nagy Imre, Maléter Pál / In honour to the Hungarian Revolution Oktober 23. 1956" Ag emlékérem dísztokban(24g/0.999/38mm) T:BU patina
2102936
30630
366
Numismatik
1977. "Tájak, korok, múzeumok" egyoldalas Br plakett. Szign.: Sz (90,5mm) T:2
1979965
30631
366
500
Numismatik
1978. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.9.22-10.1 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1- 1994233
30632
366
500
Numismatik
1978. "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem, eredeti, sérült tokban (70mm) T:1- 2093693
30633
366
4400
Numismatik
1978. "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Esztergom 1978" peremén jelzett Ag emlékérem, dísztokban (23,85g/0.999/38mm) T:1 patina
2091400
30634
366
Numismatik
1980. Jelzett ezüst naptárérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/24mm) T:1 (PP) patina 2121557
30635
366
Numismatik
~1980. "A Magyar Népköztársaság Külügyminisztériuma - 30 év a szocialista diplomáciáért" aranyozott fém emlékérem (50mm) T:PP karc, kis ph. 2106330
30636
366
Numismatik
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti (3,36g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP) 2091416
30637
366
Numismatik
1981. "Naptár" Ag bélyegérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/37x23mm) T:2 (PP) 2121299
30638
366
Numismatik
1982. "Magyar Rendőr 1947-1982 / A dolgozó nép rendjét védjük" öntött Br emlékérem (77mm) T:1- 2093981
30639
366
4800
Numismatik
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:1 eredetileg PP 2093979
30640
366
4800
Numismatik
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:1 eredetileg PP Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF