Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2123942
30665
366
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" aranyozott Br emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2118442
30666
366
Numismatik
1997. "Magyar Polgári Védelmi Szövetség - Önkéntes Munkáért / 1937 - 1997" kétoldalas, aranyozott fém emlékplakett, eredeti tokban (59mm) T:2 ph.
2123941
30667
366
Numismatik
2000. "A Nemzet Biztonságáért / Mathias Corvinus Rex Hungariae" jelzett Ag emlékérem, eredeti dísztokban (31,16g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
2101968
30668
366
Numismatik
2001. "LOUIS KOSSUTH / EX GOVERNOR OF HUNGARIA SET AT LIBERTY BY THE PEOPLE OF THE UNITED STATES OF AMERICA 1851" Cu emlékérem modern utánverete (42,5mm) T:1 2123939
30669
366
Numismatik
2002. "135 éves a Vám- és Pénzügyőrség - 1867-2002 / Lónyay Menyhért" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem, "072" sorszámmal, dísztokban (70mm) T:1- patina
2058317
30670
366
Numismatik
2004. "MKB Jelen a jövendő / Felelősséggel a gyermekekért" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP
2119525
30671
366
Numismatik
2005. "Rotary Club Budapest - 80. évforduló emlékére 1925-2005" jelzett Br emlékérem (75mm) T:1- 2003715
30672
366
Numismatik
2008. "Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége / Jubileumi Emlékérem 1948-2008" egyoldalas öntött Br plakett, hátoldalon gravírozva (68mm) T:1-
2118052
30673
366
Numismatik
2013. "Mészáros Csaba 1979 - 2013" áttört, öntött, egyoldalas Br emlékplakett (99mm) T:1-
2118437
30674
366
Numismatik
DN "Szikszay Gerő 1876-1954" egyoldalas öntött Br plakett (129mm) T:1-
2118069
30675
366
Numismatik
DN "Ádám Zsigmond / Égő-szemű arany-pipik, bögyös-faros pressós csajok imádott, mázsás lovagja - Soos. Z" jelzett kétoldalas, öntött Br plakett (117mm) T:1-,2 patina 2109010
30676
366
Numismatik
DN "Budapest 1859" kétoldalas, a Dohány utcai Zsinagógát ábrázoló Br plakett (40x60mm) T:1 (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF