Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 29

17170.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

17171.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések.) Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban. Ritka!
17172.

Rufpreis:
6 000 HUF

17173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Bp., é.n. (1928), Dante. Tizenharmadik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
17174.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF