17170.
Beendet 362. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban