https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Józsa László: Kukoricatermesztés szilázsnak. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban. A szerző által dedikált.
1
17158.

Dr. Józsa László: Kukoricatermesztés szilázsnak. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1
17159.

Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
1
17160.

Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben
1
17161.

Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hogy is van ez? Bp.,1995, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17162.

Hogy is van ez? Bp.,1995, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, szép állapotban
1
17163.

Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.
1
17164.

Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17165.

Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. II. kötet A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, enyhén sérült gerincű félvászon kötésben.
1
17166.

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. II. kötet A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, enyhén sérült gerincű félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17167.

Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
17168.

Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
1
17169.

A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse