Juwelen Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2072283
19072
360
Jewellery
Ezüst(Ag) vastag walles karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,4 g 2072296
19073
360
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 13,1 g 1975301
19082
360
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített függő, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 2,9 g
1963908
19083
360
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete dobókockás gyűrű, jelzett, méret: 47, bruttó: 1 g
1988403
19084
360
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) bokszkesztyű medál, jelzett, h: 1,5 cm, nettó: 5,3 g
1970497
19085
360
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) csizma alakú fülbevalópár, jelzett, h:2 cm, nettó: 3,5 g 1998236
19086
360
Jewellery
Ezüst(Ag) maszk medál, jelzés nélkül, 1×1,3 cm, nettó: 0,9 g
2008737
19087
360
Jewellery
Ezüst (Ag) cirkon kövekkel díszített szív alakú medál, jelzett, 1x1,5 cm, bruttó: 1,8 gr.
1984045
19088
360
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 7,4 g 1984051
19089
360
Jewellery
Ezüst(Ag) medál rózsaszín kővel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1 g
2072224
19090
360
Jewellery
Ezüst (Ag.) fűszerkanál, monogramos, jelzett, nettó: 7,1 g, h: 7,5 cm 1590709
19091
360
40000
Jewellery
Női arany karóra (14 K), jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF