Juwelen Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2069793
19048
360
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) Mária a kis Jézussal medál, jelzett, 2×1,5 cm, nettó: 2,1 g
2069799
19049
360
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) angyalkás medál, jelzett, 1,4×1,5 cm, nettó: 2,1 g
2069801
19050
360
Jewellery
Ezüst(Ag) angyal medál, jelzett, h: 2 cm, nettó: 1,7 g 2069808
19051
360
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott madaras medál, jelzett, 1,3×0,8 cm, bruttó: 0,9 g
2069826
19052
360
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóralánc, jelzett, h: 36 cm, nettó: 5,8 g 2069827
19053
360
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár, zöld kővel, jelzett, bruttó: 1,8 g 1996265
19054
360
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) életfa medál, jelzett, d: 3 cm, nettó: 2,2 g
1991576
19055
360
Jewellery
Ezüst(Ag) kéményseprős szív alakú medál, jelzett, 1,2×1,2 cm, nettó: 1,2 g 1978504
19056
360
Jewellery
Magenta színű, apró kövekkel díszített fülbevalópár, ezüst(Ag) szerelékkel, jelzett, h: 1 cm 1961195
19057
360
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) hegedű medál, jelzés nélkül, h: 2,5 cm, nettó: 2,7 g
2072155
19058
360
Jewellery
Ezüst(Ag) bordás mintázatú karperec, jelzett, d: 6,6 cm, nettó: 9,6 g 2072156
19059
360
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagmintás karperec, jelzett, minta kopott egy helyen, d: 6,7 cm, nettó: 14,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF