Juwelen Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2026263
19104
360
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) "szívem kulcsa" medál, jelzett, 2×0,6 cm, bruttó: 1,4 g
2026294
19105
360
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, nettó: 2,6 g
2026279
19106
360
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár sárga kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,2 g
2026322
19107
360
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott szélmalom charm, jelzett, 1,1×0,8 cm, bruttó: 1,8 g
2051821
19108
360
4400
Jewellery
Ezüst fülbevaló pár ícírkonnal 3,1 g
2051818
19109
360
3200
Jewellery
Ezüst fülbevaló pár 1,8 g
2072639
19110
360
Jewellery
Ezüst (Ag.) lábas sószóró, jelzett, m:10 cm, nettó:70 g 2072303
19111
360
Jewellery
Ezüst(Ag) körös karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,5 g 2072329
19112
360
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos csüngős fülbevalópár, jelzett, 7×2 cm, nettó: 10,4 g 2072334
19113
360
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív fonott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,2 g 2072337
19114
360
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes köves fülbevalópár, jelzett, 0,4×0,4 cm, bruttó: 0,5 g 1996241
19115
360
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete kővel, jelzett, bruttó: 1,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF