Juwelen Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2074090
19024
360
6500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) charmok, 3 db, jelzettek, bruttó: 13,8 g
2074104
19025
360
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott charm, 2 db, jelzett, bruttó: 16 g
2074109
19026
360
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott charm, 2 db, jelzett, bruttó: 19,7 g
2074121
19027
360
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott charm, 2 db, jelzett, bruttó: 15,9 g
2074159
19028
360
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott charm, 2 db, jelzett, bruttó: 16,8 g
2072160
19029
360
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves, masszív gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,5 g 2072157
19030
360
Jewellery
Ezüst(Ag) hétsávos gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 8 g 2073062
19031
360
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves, kinyitható gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 7,2 g
2072973
19032
360
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) kék kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,2 g
2072955
19033
360
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 8,5 g
2072951
19034
360
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,2 g 2072919
19035
360
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánnal díszített gyűrű (borostyánon kis repedés), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,7 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF