Juwelen Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2072914
19012
360
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, d: 6 cm, nettó: 15,1 g 2072923
19013
360
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, sérült medállal, jelzett, h: 52 cm, 4×1,2 cm, bruttó: 4,7 g 2072928
19014
360
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, Bulgari jelzéssel, 6×5,5 cm, bruttó: 7,5 g 2072969
19015
360
Jewellery
Ezüst(Ag) gömbös fülbevalópár, állítható hosszúság, jelzett, h: 6,5 cm, nettó: 2,2 g
2073020
19016
360
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, apró kövekkel, Bulgari jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 2,5 g 2073029
19017
360
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szívecskés függővel, jelzett, h: 38 cm, nettó: 3 g 2073054
19018
360
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, jelzett, bruttó: 1,8 g
2073069
19019
360
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 4,16 g
2073025
19020
360
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagomb, párban, jelzett, 2×1,6 cm, nettó: 21,8 g 2073255
19021
360
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) kanál, 3 db, jelzett, h: 12 cm, nettó: 29 g 2074083
19022
360
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, d: 5 cm, nettó: 13,1 g 2072939
19023
360
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gömb charm, jelzett, bruttó: 1,9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF