Keramiken Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2480609
11025
36
48000
Ceramics
Royal Dux: Arab vadász. Színesen festett aranyozott fajansz. Kopott, restaurált, sérült. Jelzés nélkül. 1900 körül. Formaszám: 11775. 40x18x48cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL) 2489181
11026
36
60000
Ceramics
Poszthabán borbélytál. Színesen festett ónmázas kerámia. Sérült, restaurált. Jelzés nélkül. Alján Ernst múzeum etikettjével (sérült). d: 25 cm
2487738
11027
36
Ceramics
Itáliai díszváza. Fajansz, finom ónmázas kerámia, 1880 körül. Fehér, halvány felületén színesen festett maszkaronék, fenevadak, és hattyúk találhatóak. A fogantyúk stilizált kígyóként végződnek, alján jelzett. Apróbb csorbákkal. m: 28 cm 2486696
11028
36
60000
Ceramics
Holics, XVIII. század második fele, festett, ónmázas fajansz, sérülések, kopások, hajszálrepedések, restaurálás. Jelezve: HF, m: 21 cm
2470423
11029
36
Ceramics
Schütz Cilli fali tál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan. d: 40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF