Keramiken Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441687
11000
36
70000
Ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Falitál Korongozott és kézzel formált samottos kerámia. Öblében színesen festett és karcolt kompozíció. Hátoldalán jelzett: fehér mázzal festett Gorka Lívia. 1965 körül. d: 27 cm 2480659
11001
36
60000
Ceramics
Gádor István (1891-1984): Art deco váza. Korongozott kerámia, barna alapmázzal borítva, fehér írókázott díszítéssel. Alján masszába karcolt Gádor jelzéssel. 1950-54 között. Szájpereménél szépen restaurált. m: 26 cm, d: 24 cm 2489201
11002
36
32000
Ceramics
Gádor István (1891-1984): Anya gyermekével. Kézzel formázott, színesen festett kerámia. Apró kopások és csorbák, alján gyári tűzrepedéssel. Masszába karcolt Gádor jelzésekkel. 1930-as évek. m: 14,5 cm 2373999
11004
36
30000
Ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, restaurált / Lívia Gorka (1925-2011): Vase with stripes. Hand painted ceramic. Restored. 28,5 cm
2488397
11005
36
Ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Füles tálka. Türkiz, sárga, fehér mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL Hungary, 20x13x7,5 cm
2488348
11006
36
Ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Tálkák. (madár, hal, tyúk) Türkiz, sárga és fekete, narancs mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, restaurált. Jelzett: GL. d: cca. 12 cm 2488388
11007
36
Ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Madaras váza. Türkiz, sárga, fehér mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL m: 15 cm 2488362
11008
36
Ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kobaktök váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL Hungary. m: 19 cm 2480679
11009
36
Ceramics
Simó Ágoston (1925-2011): Kakas formájú váza. Színesen festett kerámia, jelzett: Simó Hungary. Csőrénél szépen restaurált. m: 20 cm 2474492
11010
36
180000
Ceramics
Kovács Margit (1902-1976): Leány korsóval. Színesen festett, engóbozott kerámia. Korának megfelelő állapotban. KM jelzéssel. m: 34 cm 2452564
11011
36
40000
Ceramics
Margit Kovács (1902-1977): Madonna gyermekével. Engóbozott kerámia, jelzett, hibátlan 21x18cm 2488892
11012
36
34000
Ceramics
Komlós: Házaspár. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, restaurált, sérült. m: 38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF