Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 47

Friedrich Nietzsche: Jón, rosszon túl. Nietzsche Válogatott Munkái. Fordította: Reichard Piroska. Sajtó alá rendezte Varró István. Bp.,[1924], Világirodalom Könyvkiadó-Vállalat, 279+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró hátsó szennylappal.
17314.

Rufpreis:
1 000 HUF

17315.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1980. Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.+Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp.,1966, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17316.

Rufpreis:
2 800 HUF

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, jó állapotban.
17317.

Rufpreis:
800 HUF

17318.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lukács György: Nietzsche és a fasizmus. Bp.,1949,Hungária, 87 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17319.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban II. kötet, Uj Irodalmi Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben,
17320.

Rufpreis:
1 600 HUF

17321.

Rufpreis:
1 000 HUF

17322.

Rufpreis:
2 400 HUF

17323.

Rufpreis:
2 400 HUF

17324.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF